Piletid

Pääsmete eelmüük Piletilevi veebilehel ja müügipunktides (sealhulgas Haapsalu Kultuurikeskuses) on alanud.

Sel aastal oleme korraldanud piletimüügi veidi teisiti – esimesed poolsada piletiostjat saavad endale istekoha kindlustada, ilma et peaks selleks liiga vara kohale tulema. Nii istekoha- kui ka 2 eurot soodsamaid seisukohapääsmeid müüakse Piletilevis igaks õhtuks eelmüügist 500, kokku eelmüügist igale etendusele 1000 piletit.

Suuremate gruppide tellimused palume saata aegsasti info@valgedaam.com.

Istekoha pilet vahetatakse väravas käepaela vastu ning ainult käepaela ettenäitamisel saab istekohtade alale. Istekohad ei ole nummerdatud, kuid neid jagub pinkidel ja vallile kinnitatud puitmastidel kõigile, kel on käepael. Tõsi, ka sel piiratud alal tuleb arvestada, et kes jõuab kohale varakult, saab ka kohta valida. Hilinejaid etenduse ajal enam istujate vahele ei lubata.

Võib ka võtta rahulikult seisukoht seisukoha poolt, sest vabal vallinõlval Rootsituru pool võib varakult kohale tulles leida mõnusa koha väiksema piknikuteki jaoks. Leidlikud külastajad on käinud etendustel oma matkatooliga. Oma tooliga me istekohtade alale ei luba, vaid neile on ette eraldi muruplats.

Aastatepikkune kogemus ütleb, et kõige mõnusam etendus publiku mahutavuse mõttes on pühapäeval. Ja see pole veel kõik – neljapäeval, 10. augustil on kontrolletendus, mis on igas mõttes nagu päris etendus, aga soodsama hinnaga (täispilet 8, sooduspilet 6) ning intrigeeriva võimalusega, et mängu astub lavastaja. Kontrolletendusele müüakse pileteid ainult tund enne etenduse algust peaväravas Lossi platsil ja lõunaväravas Karja 21 (kohalike seas tuntud ka Centrali värava nime all).
* * *

Pääsmete hinnad Piletilevis kuni 10. augustini:
(Internetipoest ostes lisandub kuvatud pileti maksumusele internetipoe teenustasu 0.50 € pileti kohta, müügipunktides on vahendustasu 0-90 senti)

ISTEKOHT
Täispilet 12 €
Sooduspilet 10 €
(kooliõpilastele, tudengitele, pensionäridele ja puudega inimestele, ratastooliinvaliidi saatja tasuta)
Eelkoolilapsed tasuta (hilise kellaaja ja tõsise sisu tõttu võib päris pisikesed ikka koju jätta)

SEISUKOHT
Täispilet 10 €
Sooduspilet 8 €

Alates 10 inimesest 10% soodustus.

Etenduste päevadel 11., 12. ja 13. augustil saab vabade kohtade olemasolul Piletilevist eelmüügipileti soetada hinnaga 14 / 12 € ja müük sama päeva etendusele lõpeb Piletilevis kell 19. Väravates algab müük kell 21.00 ning väravad avatakse 21.30.