Tasub teada

Võrreldes eelmiste aastatega on publiku jaoks paar muudatust. Ostes pileti aegsasti eelmüügist, saabki kindlustada endale istekoha, ilma et peaks 2 tundi varem väravas valmis olema. Loomulikult saab pääsmeid osta ka kohapeal, aga juhime tähelepanu, et seekord piletimüüki Aiaväravas (Vaba t pool Krahviaias) ei toimu, küll aga saab sealt sisse eelmüügipiletiga.

Ehk siis: pileteid saab osta kohapeal alates kella 21.00 kahes väravas: peaväravas Lossi platsil ja lõunaväravas Karja tänaval (kohalikud nimetavad seda ka Centrali väravaks). Aiaväravast Vaba tänava poolt saab etendusele siseneda vaid eelmüügipiletiga, seal kohapealset müüki ei toimu. Väravad avatakse 21.15. Osutitorni värav Rootsiturul on etenduse eel ja ajal suletud.

Pääsmeid müüakse Piletilevi veebilehel ja müügipunktides (sealhulgas Haapsalu Kultuurikeskuses)-

Nii istekoha- kui ka 2 eurot soodsamaid seisukohapääsmeid müüakse Piletilevis igaks õhtuks eelmüügist 500, kokku eelmüügist igale etendusele 1000 piletit.

Istekoha pilet vahetatakse väravas käepaela vastu ning ainult käepaela ettenäitamisel saab istekohtade alale. Istekohad ei ole nummerdatud, kuid neid jagub pinkidel ja vallile kinnitatud puitmastidel kõigile, kel on käepael. Tõsi, ka sel piiratud alal tuleb arvestada, et kes jõuab kohale varakult, saab ka parema koha valida. Hilinejaid etenduse ajal enam istujate vahele ei lubata.

Suuremate gruppide tellimused palume saata aegsasti info@valgedaam.com.

Leidlikud külastajad on avastanud praktilise nipi tulla etendusele oma matkatooliga. Tasub tähele panna, et oma tooliga ja seisukohapiletiga me istekohtade alale siiski ei luba, sellisteks puhkdeks on eraldi muruplats.

Aastatepikkune kogemus ütleb, et kõige mõnusam etendus publiku mahutavuse mõttes on pühapäeval.

Neljapäeval, 10. augustil on kontrolletendus, mis on igas mõttes nagu päris etendus, aga soodsama hinnaga (täispilet 8, sooduspilet 6) ning intrigeeriva võimalusega, et mängu astub lavastaja. Kontrolletendusele müüakse pileteid ainult tund enne etenduse algust peaväravas Lossi platsil ja lõunaväravas (Karja t).

Vihmavarjud piiravad nähtavust ega ole lubatud, palume kasutada vihmakeepe. Keepe saab ka kohapeal osta.

Hilise kellaaja ja tõsise sisu tõttu eelkooliealistele lastele ei soovita, beebid ja väikelapsed võiks aga sootuks koju jätta. Lemmikloomadega etenduspaika ei saa.

Tasulised tualetid asuvad etenduspaigast eemal, peavärava kõrval valli sees.